Application-form3Відправляючи анкету, що містить Ваші персональні дані, на вказану адресу Ви, відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» (далі — Закон), даєте згоду ООО «Атлас Марін» (далі — «Компанія») на обробку своїх персональних даних, отриманих з первинних джерел відомостей про фізичну особу (паспортні дані, в тому числі громадянство, прізвище, ім’я та по батькові, дата та місце народження, зареєстроване місце проживання/перебування тощо; особисті відомості – вік, стать, національність, сімейний стан, склад сім’ї та дані членів родини; відомості щодо розміру одягу та взуття; відомості щодо освіти, професії, спеціальності, іншої кваліфікації та дозволів, необхідних для працевлаштування; відомості про попередній досвід роботи; відомості про працевлаштування на момент виїзду; контактні дані – фактичне місце проживання, номери телефонів, адреса електронної пошти; зображення (фотографія); реквізити банківського рахунку) та вразливих персональних даних (відомості, що стосуються здоров’я, необхідні для здійснення прав та виконання обов’язків у сфері трудових відносин відповідно до закону), будь-яких відомостей, які надаєте про себе. Також Ви даєте згоду на використання свої хперсональних даних відповідно до положень ст. 10 вище вказаного Закону, на надання права доступу до них згідно зі ст. 16 Закону та їх передачу (включаючи транскордонну передачу) будь-яким третім особам — виключно відповідно до визначеної мети їх обробки.

Метою збору персональних даних є забезпечення реалізації адміністративно-правових відносин, відносин у сфері управління людськими ресурсами, зокрема, кадровим потенціалом.

У випадку, якщо Ви не згодні з вище викладеним, будь ласка, не надсилайте відомостей, що містять Ваші персональні дані, на вказану адресу. Якщо Вами вже було надіслано відомості, що містять персональні дані – будь ласка, зв’яжіться з представниками ООО «Атлас Марін».

Форма Резюме для Морського та Оффшорного Екіпажу, Обслуговуючого Персоналу

Завантажте форму резюме тут, заповніть її та відправте на цю електронну адресу atlasmarine.ks@atlasmarine.com.ua. У темі листа вкажіть Ваше прізвище та посаду, на яку претендуєте.

word-icon

Форма Резюме для Фахівців

Завантажте форму резюме тут, заповніть її та відправте на цю електронну адресу atlasmarine.ks@atlasmarine.com.ua. У темі листа вкажіть Ваше прізвище та посаду, на яку претендуєте.

word-icon

Наші партнери