12 shutterstock_189947042Ласкаво просимо до крюінгу Атлас Марін, що займається підбором морського, готельного персоналу, та робітників технічних профессій для роботи на наземних об’єктах.

Географічне положення півдня України, що омивається Чорним та Азовським морями, сприяло виникненню великої кількості моряків, як офіцерського складу, так і рядових моряків, які мають вміння та знання, щоб працювати у всьому світі на різноманітних суднах та платформах. Багаточисельні Морські Тренінгові Коледжі, Академії та інші морські освітні заклади щорічно випускають тисячі перспективних і професіональних моряків. В Україні можливо отримати всі необхідні сертифікати та пройти тренінги, що відповідають ПДНВ та офшорним вимогам. Всі вище перелічені переваги сприяють тому, що тут Ви знайдете компетентних та досвідчених українських членів команди для найму і роботи. Для цього Атлас Марін склало велику базу ретельно відібраних, досвідчених і сертифікованих ПДНВ моряків.

Чому ми

19 shutterstock_295195289Ми усвідомлюємо, що хороший екіпаж – це значна складова Вашого успіху! Робоча етика, професіоналізм, досвід та багато іншого – ті риси, які повинні мати кандидати. Тому так важливо знайти якісних, компетентних і надійних членів команди, щоб гарантувати безперебійний робочий процес і бездоганну діяльність. Ви можете довірити Атлас Марін Ваші турботи з пошуку хороших моряків, і ми зробимо все можливе, щоб вони відповідали всім Вашим вимогам.

Наша постійна мета – надати чудовий сервіс нашим Замовникам і гарантувати, що всі заявки будуть виконані швидко і професійно. Співробітники нашого агентства – це висококваліфіковані фахівці з вищою освітою і багаторічним досвідом у морському і рекрутинговому бізнесі.

Ми відкриті для будь-яких переговорів про співпрацю, які б привели до міцних і довгострокових ділових зв’язків.

Наші партнери